top of page

Kodėl projekto pabaiga tokia svarbi?


LABAS visiems projektų ir laiko planavimo entuziastams!


Įsivaizduokit: pradedam projektą, eiga gal ir ne pati sklandžiausia, bet po truputį artėjam rezultato, pavyzdžiui, renginio link, nuotaikos gerėja. Pagaliau ateina renginio diena, malonus jaudulys vaikšto per kūną ir, galų gale, viskas praeina puikiai. Kitą dieną su komanda pasidalinam įspūdžiais apie patį renginį, geriant rytinės kavos puodelį, o tuomet kalba pasisuka link... Naujų, džiuginančių ir motyvaciją sužadinančių projektų! Vieną dėlionės dalį pamiršom, ne? 🤔

 

Kodėl taip svarbu mokytis iš savo klaidų?


Oficialus projekto pabaigimas nėra tik erzinanti biurokratija. Projekto analizė, klaidų, sunkumų ir kitų svarbių point'ų susirašymas ir dokumentavimas yra vienas efektyviausių būdų padėti sau, valdant sekančius projektus, ir tobulėti.


Kai iki galo nepabaigiam projekto ir neatkreipiam dėmesio į padarytas klaidas, vykdant kitus, beveik visad užlipsim ant to paties grieblio. Kartais nereikia stengtis išrasti dviračio, pakaks atsigręžti į tai, kas jau padaryta. 🤓


A. Einstein sakė, kad kvaila kartoti tą patį dalyką vis iš naujo ir tikėtis kitokių rezultatų. Kuo padės mokymasis iš savo klaidų valdant projektus?


🚀 Akivaizdu, kad dokumentavimas, analizavimas ir peržiūrėjimas klaidų bei patirčių, kurios nutiko projekto metu, padės jų išvengti ateityje. Tuo pat metu, dalykai, kurie pavyko puikiai, taip pat nebus užmiršti ir, tikėtina, kad žinosim, kokiomis praktikomis remtis ir toliau.

🚀 Tinkamai susisisteminus visas pastabas, naudotus template'us, įrankius ir technikas, sutaupysim laiko ir pinigų, nes laikas = pinigai. 😁 Taip pat, tai padės gerąsias praktikas tobulinti iki geriausių ir tinkamiausių jums.

🚀 Tinkamas projekto užbaigimas gali priversti dar kartą stabtelėti ir pasidžiaugti laimėjimais, ne tik išmoktomis pamokomis.

🚀 Visa tai padės auginti komandos ir jūsų organizacijos projektų valdymo brandą.


Jei projekto eigoje matot, kad tam tikri momentai galėtų būti labiau panagrinėti, yra verti diskusijos ar gali kažkuo praversti ateityje - užsirašykit ir skatinkit tai daryti visą komandą, tikrai padėkosit sau.


Norim priminti, kad jei prieš baigiantis metams dar nespėjot išnaudoti savo mokymų biudžetų - galim jums padėti. 😄 Išnagrinėsim jūsų metodus, valdant projektus, padėsim visai komandai vienodai suprasti projektų valdymą, o, galbūt, norėtųsi workshop'o apie laiko planavimą? Susisiekit!


Su geriausiais linkėjimais,

Dovilė 🚀

0 peržiūrų

Susiję įrašai

Rodyti viską

LABAS visiems projektų ir laiko planavimo entuziastams! Šįkart naujienlaiškį skirsim projektų valdymo temai, bet neskubėkit pabėgti, jei galvojat, jog jums tai neaktualu. Mūsų komanda labai mėgsta pro

bottom of page