top of page

Koks tavo komandos projektų valdymo brandos lygis?

Džiugu, jog nusprendei skirti kelias minutes. Jei atkeliavai čia, turbūt mintyse sukasi noras prisijaukinti ar patobulinti savo įmonėje jau esamas projektų valdymo metodikas.

 

Šie klausimai yra skirti įsivertinti tavo įmonės ar komandos projektų valdymo brandą ir susidėlioti tolimesnius galimus žingsnius, kurie padėtų labiau struktūruoti darbą su projektais ir geriau kontroliuoti jų eigą bei rezultatus.

Užpildžius šią anketą mūsų komanda peržiūrės atsakymus ir susisieks su Tavimi asmeniškai, kad aptartume gautą rezultatą bei galimus patobulinimus. #quickwins

Tavo komandos projektų valdymo brandos lygis
1. Ar tavo įmonėje/komandoje vienu metu vyksta daugiau nei vienas projektas?
2. Ar turite susitarimą kas jums yra projektas (kaip projektą skiriate nuo kasdienių pasikartojančių užduočių ir procesų)?
3. Ar turite projektų valdymo standartą (žingsniai, kurie bus pritaikomi ir kuriuos atliekate bet kokio projekto metu)?
4. Ar naudojate įrankį(ius) sekti projekto eigą ?
5. Ar vertinate projekto sėkmę (galite ne tik pasakyti projektas buvo sėkmingas ar ne, bet ir kodėl, t.y. ‚pamatuoti‘ jo rezultatą)?
6. Ar projektui pasibaigus darote apžvalgą? Vertinate kokie sprendimai buvo teisingi ar ne ir ko galėtumėte pasimokyti ateities projektams?
7. Ar nusistatote projekto biudžetą ir jį ‚prižiūrite‘ projekto eigoje?
8. Ar įsivardijate rizikas projekto pradžioje ir sekate jas viso projekto metu?
9. Ar jūsų projektų ‚dalyviai‘ (su projektu susiję asmenys/partneriai/tiekėjai/komanda/pan.) žino savo rolę projekte (t.y. kas už ką atsakingas)?
10. Ar dažniausiai su projektu susijusią komunikaciją (apie projekto eigą, iššūkius, plano pokyčius ir t.t.) galėtumėte pavadinti sėkminga ir aiškia?

Tęsiant toliau, sutinku su planasgyvenimas.lt svetainės privatumo politika ir norėčiau gauti naujienlaiškius. Naujienlaiškių atsisakyti galima bet kuriuo metu, bet juose pažadam išskirtinai naudingą turinį apie planavimą ir daug peno pamąstymams.

Mūsų konsultantų apibendrinimas atkeliaus į tavo pašto dėžutę artimiausiomis dienomis!

bottom of page