top of page

Džiaugiamės galėdami konsultuoti

Vinted logo (1).png
SS_logo_black_white_.png
gurupay-organization-logo.png
SS_logo_black_white_.png

Startuper's Smoothies komanda

Produktyvumas - mūsų augančio startuolio vertybė. Tad ir mokymuose apie planavimą buvo ne tik praktinių, bet ir filosofinių pamąstymų. Tik dar kartą įsitikinome, kad darbo ir laisvo laiko balansas - kelias į efektyvius sprendimus ir geriausius rezultatus.
Ačiū už kokybiškai praleistą laiką!

Vinted logo (1).png

Global Vinted
Office Team 

Really enjoyed the workshop! Liked the fast pace she offered and her attitude in general. And Dovilė really caught attention for every minute of the workshop.
Actually, Dovilė inspired to rethink the way we see project planning and showed totally different ways to understand time as a concept - that was very interesting. In general super interesting topic for all of us and we were looking forward to this workshop.

121997838_175054190830449_27424280569151

Aplico.lt komanda

Mokymuose apie laiko planavimą labai faina buvo filosofinė dalis apie laiką, kaip konceptą. Komanda labai dėkinga ir pozityviai atsiliepia. Sėkmės ir tęstinumo auginant šitą projektą!

Vitalijus Baranskas

Tai naujo formato mokymai, kurie paremti tarpusavyje susieta, teorija, praktika ir nuoširdžiu pokalbiu su dalyviais.
Po šių mokymų pradėjau naudoti užduočių planavimo ir prioritetizavimo įrankį, pagal savo poreikius. 
Ačiū Dovilei už motyvaciją!!!

Lolita Jegorova

Įdomus, svarbus turinys, perteiktas paprasta ir puikiai suprantama sistema,- padeda puikiai planuotis kasdieninį laiką, tikslus bei idėjas. Ačiū. Vien teigiami atsiliepimai.

Agota Leliugaitė

Dovilės mokymuose išgirdau būtent tai, ko reikėjo, kad galėčiau pilnai ir kokybiškai susiplanuoti ateinančius metus. Labai patiko tai, kad mokymų metu pateikiama ne tik teorija, bet ir praktiniai patarimai bei pavyzdžiai, kurie padeda geriau suprasti ir įsisavinti medžiagą. Net jeigu galvojate, kad jau žinote viską apie laiko planavimą ar projektų valdymą, labai rekomenduoju Dovilė mokymus, nes esu įsitikinusi, kad iš Dovilės vis tiek sužinosite kažką naujo ir naudingo!

Živilė Subačienė
@lofty.dreamers

Kreipiausi į Dovilę tuo metu, kai pajaučiau, kad nebesuvaldau keletos skirtingų projektų ir pasimečiau, kaip juos suplanuoti laike. Konsultacijos metu gavau konkrečių patarimų, o padarius namų darbus galva tikrai „palengvėjo“! Dabar planuoti ateities projektus galiu be nerimo, nes turiu visus tam reikalingus įrankius. Negana to, ėmiau skirti daugiau laiko poilsiui ir mažiau stresuoti dėl nepadarytų darbų. Labai džiaugiuosi, kad pačiu laiku atradau Dovilę. :)

Dominyka Venciūtė
@personacognita

Dovilė, įvertinusi problemą, išsamiai, nuosekliai ir įdomiai paaiškino veiksmus, kurie jau šiandien man padeda geriau planuoti savo laiką ir didinti asmeninį efektyvumą.
Žaviuosi Dovile, kuri myli tai, ką daro, ir daro tai kompetentingai. Ačiū už idėjas, kurių dalis jau yra įgyvendinimo procese! 

Agnė Rudytė

Prieš konsultaciją net nelabai įsivaizdavau ko tikėtis, tačiau po konsultacijos tiek daug „stalčiukų" susidėliojo į savo vietas. Tai buvo ne tik laiko planavimo konsultacija, bet ir motyvacinis įkvėpimas nesiparinti, o eiti ir tiesiog daryti. Naudinga, įdomu ir smagu.

Erika Apinytė
@erikaapinyte

Dovilės vardą ir darbus pastebėjau tarp kitų produktyvių ir sėkmingų merginų veidų Instagrame. Dirbant Operacijų vadove augančiame versle, studijuojant bakalaurą ir kuriant savo pačios projektus, aš žinojau kad man reikia Dovilės spyrio ir motyvacijos susidėlioti viską į dėžutes. “Planas Gyvenimas” stebuklinga lazdelė mane nukreipė ne tik prie paprastų, tačiau veiksmingų būdų planuoti ir prioritizuoti savo laiką, bet ir kaip iš tikrųjų tiesiog - imti ir daryti. Ačiū Tau Dovile!

Indrė Baubonytė
@indre.baubonyte

Nutariau kreiptis į Dovilę, kuri jau užsiauginusi nemažą raumenį šioje srityje ir padeda kitiems. Supratau, kad savo asmeninį laiką planuoti moku, tačiau žymiai sudėtingiau tai pritaikyti įmonės veikloje ir suvaldyti darbo procesus, kurie, dažnai nuo manęs nepriklauso. Ar problemos išsisprendė per vieną naktį? Ne, bet gavau daugybę įrankių, kaip tai daryti patogiau, efektyviau, ką turėčiau sekti ir po truputėlį tai pritaikyti kasdienybėje. [pratęsimas]...

Indrė Baubonytė
@indre.baubonyte

[pratęsimas]... Mano asmeniniu supratimu, geriausias dalykas, kurį išsinešiau iš konsultacijos, buvo supratimas, kad: yra daug žmonių su tokiomis pat problemomis; sunkumai planuojant kyla ne dėl to, kad kažkur nesi gabus ar esi prastas darbuotojas, o dėl to, kad galbūt turi per mažai žinių, praktikos ar įrankių, kaip tai daryti; ėmiau mažiau parintis, kad kažko nepavyksta suplanuoti ir daugiau daryti tai, ką galiu padaryti. Tai yra mano, kaip nuolat planuojančio žmogaus, nuoširdi rekomendacija visiems panašaus likimo draugams!

bottom of page