top of page

Privatumo politika

www.planasgyvenimas.lt svetainės administracija įsipareigoja saugoti Jūsų konfidencialumą internete. Mūsų konfidencialumo reglamentas yra pagrįstas Bendrojo Europos Sąjungos asmeninių duomenų apsaugos reglamento (BDAR) reikalavimais. Asmeninių duomenų rinkimo tikslas: mūsų svetainės veiklos gerinimas, susisiekimas su šios svetainės lankytojais, naujienų išsiuntimas elektroniniu paštu (su jūsų sutikimu), naudotojų duomenų apdorojimas, skirtas puslapio paslaugoms ir produktams teikti, naudotojo užklaustos informacijos teikimas, paslaugų, susijusių su interneto puslapio veikla, teikimas.

 

Asmeninių duomenų rinkimas ir jų panaudojimas

Mes renkame ir panaudojame Jūsų asmeninius duomenis tik Jums savanoriškai sutikus. Jus sutinkate su tuo, kad mes renkame ir išsaugome išvardintus duomenis: vardas ir pavardė, elektroninio pašto adresas, telefono numeris, namų adresas (kur to reikia paslaugoms teikti), banko kortelės duomenys. Jūsų duomenų rinkimas ir išsaugojimas yra vykdomas pagal įstatymus, veikiančius Europos Sąjungos bei Lietuvos teritorijoje.

Duomenų išsaugojimas, keitimas ir panaikinimas

Vartotojas, pateikiantis svetainei www.planasgyvenimas.lt savo asmeninius duomenis, turi teisę šių duomenų trynimui, keitimui ir taip pat atšaukti leidimą šiuos duomenis naudoti. Jūsų asmeninių duomenų išsaugojimo trukmė: pagrindiniai puslapio veiklai vykdyti reikalingų duomenų naudojimo trukmė. Užbaigus Jūsų duomenų naudojimą, svetainės administracija panaikina šiuos duomenis. Norint gauti prieigą prie Jūsų duomenų, Jūs galite susisiekti su svetainės administracija: dovile@planasgyvenimas.lt. Jūsų asmeninių duomenų perdavimas trečiai pusei gali būti atliktas tik esant Jūsų savanoriškam sutikimui, mes negalime keisti Jūsų duomenų, jeigu jie buvo perduoti su mumis nesusijusioms organizacijoms.

Techninių duomenų panaudojimas svetainės lankymo metu

Svetainės www.planasgyvenimas.lt lankymo metu, duomenų bazėje išsaugomi užrašai apie Jūsų IP adresą, lankymo laiką, Jūsų naršyklės nustatymus, operacinę sistemą, bei kitą, reikalingą teisingam svetainės turinio atvaizdavimui informaciją. Pagal išvardintus duomenis neįmanoma atskleisti lankytojo asmenybės.

Slapukų naudojimas

Teisingam mūsų svetainės www.planasgyvenimas.lt turinio atvaizdavimui, mes naudojame slapukus. Tai yra nedidelės bylos, kurios yra išsaugomos Jūsų įrenginio atmintyje. Slapukai padeda svetainei išsaugoti kalbą, kuria Jus naudojotės naršymo metu, peržiūrėtus puslapius, ši informacija bus naudinga, sekančio svetainėje apsilankymo metu. Slapukų dėka svetainės peržiūra tampa žymiai patogesnė. Slapukų naudojimas gali būti savarankiškai nustatytas naršyklėje. Nesutikimas su slapukų naudojimu gali apriboti svetainės našumą ir Jūsų naršymo kokybę.

Asmeninių duomenų naudojimas kitomis priemonėmis

Mūsų svetainėje gali būti naudojamos papildomos internetinės priemonės, kurios vykdo nepriklausomą nuo mūsų duomenų rinkimą (pvz., Google analytics, Facebook Ads)

Tomis priemonėmis surinkta informacija gali būti perduota šių organizacijų vidinėms tarnyboms ir tokiu būdu gali būti panaudota nuosavo reklaminio tinklo reklamos personifikacijai. Šių organizacijų naudotojų susitarimus Jūs galite perskaityti jų svetainėse. Ten pat galite atsisakyti nuo asmeninių duomenų rinkimo išvardintomis priemonėmis. Mes neperduodame asmeninių duomenų kitom organizacijom arba tarnybom, nenurodytoms šiame konfidencialumo reglamente. Įšimtį sudaro tik duomenų perdavimas valstybinėm organizacijom, joms pareikalavus ir įgaliotoms vykdyti tokius veiksmus.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų www.planasgyvenimas.lt svetainėje gali būti rastos nuorodos į kitas, mūsų nevaldomas, svetaines. Mes nenešame atsakomybės už jų turinį ir privatumo politikas. Mes rekomenduojame susipažinti su kiekvienos Jūsų lankomos svetainės pateiktu konfidencialumo reglamentu.

Konfidencialumo reglamento pokyčiai

Mūsų svetainės www.planasgyvenimas.lt konfidencialumo reglamentas gali keistis. Ryšium su tuo, mes pranešame apie šiuos pokyčius, patalpinus naują konfidencialumo reglamentą šiame puslapyje. Mes sekame visus pokyčius teisės aktuose, kurie yra susiję su asmeninių duomenų saugojimu Europos Sąjungoje ir Lietuvoje. Jeigu Jūsų asmeniniai duomenys yra išsaugoti mūsų svetainėje, mes pranešime Jums apie konfidencialumo reglamento pokyčius. Jeigu Jūsų duomenys buvo įvesti neteisingai, mes negalėsime su Jumis susisiekti.

Atsiliepimai, baigiamosios nuostatos

Konfidencialumo reglamento klausimais Jūs galite susisiekti su svetainės www.planasgyvenimas.lt administracija: dovile@planasgyvenimas.lt arba užpildžius kontaktams skirtą langelį, nurodytą atitinkamame svetainės puslapyje. Jeigu Jus nesutinkate su šiuo konfidencialumo reglamentu, Jūs negalite naudotis svetainės www.planasgyvenimas.lt teikiamomis paslaugomis. 

bottom of page