top of page
Sausio  mokymų web.png

*vietų kiekis ribotas, kad galėtume kiekvienam skirti dėmesio ir atsakyti į visus kylančius klausimus.

Mokymai skirti tiems, kurie vis abejodavo dėl konsultacijų ar mūsų mega Notion produkto, o savarankiškai tinkamiausios sistemos taip ir nesusikūrė arba kuriems turimos sistemos neveikia.

 

Dabar pats metas tai padaryti! 🚀

Po 3 val. laiko planavimo mokymų su Dovile Daugvilaite-Zubcove turėsime papildomą 1 val. diskusinę sesiją su medicinos gydytoja, psichoterapijos praktike bei mokymų lektore Monika Saviče apie tai, kas yra pati įdomiausia laiko planavimo įpročio ugdymo dalis, tačiau dažniausiai lieka už mokymų ribų - kalbėsime apie mūsų įsitikinimus, dėmesio sutrikimus, darbą su savimi ir savo galva, įpročių formulavimą ir kodėl dažniausiai būna taip sudėtinga ir t.t.

Tad jei esi nuolat viską atidėliojantis prokrastinatorius, ideliai susiplanuoti kiekvieną minutę norintis perfekcionistas, visiškai žalias pradedantysis arba viltį praradęs planuotojas, o galvoje nuolat lankosi mintys, jog...

👨🏼‍🚀Nemoki arba Tau nesiseka planuoti;
🚀Sunku viską spėti;
👨🏼‍🚀Nesupranti, kaip dėlioti prioritetus, nes viskas gyvenime atrodo svarbu;
🚀Tau sunku valdyti dėmesį;
👨🏼‍🚀Niekaip nerandi tinkamo planavimo įrankio;
🚀Ir Tau niekaip nepavyksta susidraugauti su planavimu...

Šie laiko planavimo mokymai skirti būtent Tau. 😏

 
Problemos.png

Kalbėsime apie šias ir dar daugiau temų:

👨🏼‍🚀Sistemų kūrimas;

👨🏼‍🚀Prioritetų dėliojimas (ne apie standartinius visų ir taip išdirbtus būdus 😏);

👨🏼‍🚀Intencijų ir įsitikinimų galia;

👨🏼‍🚀Dėmesio valdymas;

👨🏼‍🚀Plano gyvenimo tuščios galvos sistema (intriguoja? 😏);

👨🏼‍🚀Savo įrankio-struktūros kūrimas...

 

Geriausia mokymų dalis - po jų visi suvoksim, kaip planuoti SAVO kasdienybę ir turėsim SAVO asmeninės sistemos pagrindus, su kuria bus daug lengviau susidraugauti bei jos jo nepamesti. 🚀 

 

Ką sako praėjusių mokymų dalyviai?👇

Kaip jaučiatės po mokymų?

„Atsirado daugiau aiškumo, ir pagrindinis suvokimas, kad nėra vienos visiems tinkančios tabletės ir sistemos, vis tiek daug dalykų reikės pasidaryti taip, kaip man yra patogu naudoti... ir aišku, svarbiausia daryti ir išsiugdyti discipliną.”

„Su šypsena veide :) daug informacijos, kuri turėtų sugulti ir jau matau, kam bus panaudota :)”

„Šviesiau galvoje ir ramiau širdyje.”

„Viskas tapo daug aiškiau. Kas anksčiau atrodė kaip didelė problema (dėl laiko planavimo), iš tikrųjų tai nėra didelė problema. Tai veikiau susikurtas vaizdas galvoje, kad laiko planavimas sudėtingas raketų mokslas.”

„Gavusi meškerę - ko ir tikėjausi :) Belieka pradėti taikyti suvokiant, kad per vieną dieną visko nepakeisi.”

Jau ketvirtoji laiko planavimo mokymų grupė, o pirmieji mokymai buvo išpirkti vos per pirmas valandas, dar iki paskelbiant apie juos oficialiai. 🤩. 🚀

Pirmųjų susitikimų metu gautas atgalinis ryšys leido patobulinti ne tik mokymus, bet ir dar labiau įsigilinti į tai, kuo gyvenat jūs ir į kokius klausimus ateinat ieškoti atsakymų. Taigi, patobulinom pask
utiniuosius laiko planavimo mokymus šiais metais ir kviečiame mokintis gyvenimą keičiančio planavimo kartu! ✨ 

Pasimatom susikurti savo Planą Gyvenimą? 🤓

"Turėti gyvenime struktūrą yra galingas įrankis, kurį išsiugdžius kaip kasdienį įprotį - tikrai jausitės kaip herojai. Ir prižadam - mažiau skaudės galvą."
- Dovilė

2022-02-15_PlanasGyvenimas_0531.jpg

Į mokymus sudėjome visas geriausias praktikas, kurios padėjo patogiai struktūruoti ir planuoti savo gyvenimus ne tik mums, bet ir mūsų klientams. Galime drąsiai sakyti, kad šie mokymai = mūsų pravesti keli šimtai konsultacijų, mokymų ir seminarų vienoje vietoje.  

Norime ne tik padėti jums suprasti, kad galima gyventi be didelio galvos skausmo ar perdegimo, bet ir parodyti, kaip tai daryti.

Kartais nesvarbu, kokio formato tavo planuoklis, svarbiau - kas yra jo viduje, ir kaip dažnai bei stabiliai TU jį peržiūri bei taisai bei kiek laisvės suteiki (per)planavimui.

Nes planas neįkalina, jis - išlaisvina. 😉 

bottom of page