Gintarte-4674.jpg

Labas, aš Gintarė

Gintarė Petkevičienė
Projektų valdymo konsultantė

Esu projektų valdymo ir apskritai planavimo entuziastė, profesiškai šiame kelyje esu jau šešerius metus. Per šiuos metus turėjau galimybę išbandyti save ne viename sektoriuje (infrastruktūra, švietimas, viešoji politika), todėl mane ypač domina kaip pats projektų valdymas keičiasi ir gali būti pritaikytas skirtingoms sritims, komandų dydžiams ir asmenybėms, kurios tuos projektus valdo. O atkaklumas, atsidavimas bei įsiklausymas padeda ne tik valdyti projektus, bet ir padėti kitiems mokytis tai daryti. 

Group3.jpg

Labas, aš Dovilė

Dovilė Daugvilaitė-Zubcovė

Įkūrėja & CEO

Gyvenu su misija (pagaliau ją atradau!), kad projektų valdymo principus turiu transliuoti paprastąja kalba visiems, kam to trūksta ir reikia. 15 metų bandausi įvairiausius planavimo būdus (taip, pradėjau anksti). Jau 10 metų nardau projektų vadyboje. Man tai - ir mokslas, ir menas, kuris, tikiu, kad vieną dieną išgelbės pasaulį, kai to labiausiai reikės.

Mano tikslas, kad kuo daugiau žmonių suprastų, jog projektų valdymo principus galima pritaikyti ne tik versle, bet ir asmeniniame gyvenime. "Planas gyvenimas" kuriu su komanda ir misija padėti Lietuvai suprasti, kas yra projektų vadyba bei kaip efektyviai susiplanuoti savo kasdienybę.

Visi mes esame projektų vadovai, bet tuo pačiu ne visi tai žinome!

Monika dov-5230.jpg

Labas, aš Monika

Monika Augustinaitė

Projektų valdymo konsultantė

 

Man projektų valdymas - chaoso valdymas. Geras planavimas padeda susidėlioti darbus į vietas ir išvengti 'everything is on fire!!' momentų. Prisijungiau prie Planas Gyvenimas norėdama pasidalinti savo profesinėmis žiniomis ir pagelbėti visiems neįklimpti į chaosą, panaudojant projektų valdymo disciplinas ir metodus.